«Шахтар» — БАТЕ: хокейний рахунок

Донецький «Шахтар» із приголомшливим рахунком 0:7 розбив білоруський БАТЕ у виїзному матчі 3-го туру групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА.

Герой матчу Луїс Адріано, що забив у цій грі п'ять м'ячів, святкує один зі своїх голів. Фото: MAXIM MALINOVSKY/AFP/Getty Images
Голи забивали: Алекс Тейшейра (11), Луїс Адріано (28, пен.; 37; 40; 44; 82, пен.), Дуглас Коста (35).

Луїс Адріано забив у ворота білорусів п'ять м'ячів, повторивши рекорд Ліонеля Мессі (п'ять взяттів воріт в одному матчі).

Були побиті й інші рекорди. Адріано став першим в історії Ліги чемпіонів футболістом, який забив чотири голи в першому таймі. Луїс став кращим в історії донецького «Шахтаря» бомбардиром (117 м'ячів у всіх турнірах за оранжево-чорних). Також донецька команда побила рекорд ЛЧ за кількістю голів, забитих у першому таймі (шість), і перемогла з рекордним рахунком для всіх українських клубів в єврокубках.

Отже, після трьох турів «Шахтар» посів впевнене друге місце в групі H, яке дозволяє вийти до весняного плей-офф. Турнірне становище у групі таке: «Порту» — 7 очок, «Шахтар» — 5, «БАТЕ» — 3, «Атлетик» — 1.