Євро-2016: Україна перемагає на виїзді Білорусь

Національна збірна України з футболу здобула першу перемогу у відбірному турнірі до чемпіонату Європи 2016 року. У четвер у виїзному матчі в Борисові Україна обіграла збірну Білорусі з рахунком 2:0, повідомляє «Сегодня».

Автор голу Сергій Сидорчук та автор гольового пасу Андрій Ярмоленко святкують взяття воріт збірної Білорусі. Фото: MAXIM MALINOVSKY/AFP/Getty Images
Наприкінці матчу після прострілу з лівого флангу захисник господарів Мартинович на 82-й хвилині забив м'яч у свої ворота, завдяки чому Україна повела в рахунку.

Після цього гола футболісти збірної Білорусі всіма силами пішли вперед і пропустили контратаку на 3-й доданій хвилині овертайму. Сидорчук забив гол у порожні ворота, а м'яч йому для цього «на блюдечку» виклав Ярмоленко.