«Шахтар» не довів до кінця перемогу над «Порту»

Футболісти донецького «Шахтаря» виявилися не в змозі втримати перемогу над «Порту» в матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, що проходив за аншлагу у Львові, повідомляє «Укрінформ».

Матч другого туру групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА між донецьким «Шахтарем» і «Порту», що пройшов 30 вересня 2014 року на Арені Львів. Фото: GENYA SAVILOV/AFP/Getty Images
Український чемпіон, маючи перевагу у два м’ячі за п’ять хвилин до завершення основного часу, не зміг утримати рахунок і зіграв лиш у нічию — 2:2.

Рахунок у матчі на 52-й хвилині відкрив бразильський «гірняк» Алекс Тейшейра. Луїс Адріано на 85-й хвилині подвоїв перевагу «оранжево-чорних». Гості зуміли відігратися завдяки Джексону Мартінесу: на 89-й хвилині колумбійський легіонер «Порту» реалізував пенальті, що був призначений за гру рукою Ракицького, а на 4-й доданій хвилині приніс своїй команді таку потрібну на виїзді нічию.

У паралельному матчі групи Н чемпіон Білорусі БАТЕ завдав удома поразки «Атлетику» з Більбао — 2:1. У складі білорусів відзначився Євген Поляков (18) та Олександр Карницький (41), а у складі басків — Аріц Адуріс (45).

У наступному турі групового турніру ЛЧ «Шахтар» 21 жовтня зіграє на виїзді з БАТЕ.

Турнірне становище: «Порту» — 4 пункти, БАТЕ — 3, «Шахтар» — 2, «Атлетик» — 1.

***

Результати інших матчів вівторка

Група F

«ПСЖ» (Париж) — «Барселона» — 3:2

Голи: Давид Луїс (10-та хвилина), Мазко Верратті (26), Блез Матюйді (54) — Ліонель Мессі (12), Неймар (56).

АПОЕЛ (Кіпр) — «Аякс» (Амстердам) — 1:1

Голи: Густаво Мандука (31, пен.) — Лукас Андерсен (28).

Турнірне становище: «ПСЖ» — 4 очки, «Барселона» — 3, «Аякс» — 2, АПОЕЛ — 1.

Група G

«Спортинг» (Лісабон) — «Челсі» (Лондон) — 0:1

Гол: Неманья Матич (34).

«Шальке» (Гельзенкірхен) — «Марибор» (Словенія) — 1:1

Голи: Клаас-Ян Хунтелаар (56) — Даміян Бохар (37).

Турнірне становище: «Челсі» — 4 пункти, «Шальке» — 2, «Марибор» — 2, «Спортинг» — 1.

Група Е

ЦСКА (Москва) — «Баварія» (Мюнхен) — 0:1

Гол: Томас Мюллер (22, пен.).

«Манчестер Сіті» — «Рома» — 1:1

Голи: Серхіо Агуеро (4) — Франческо Тотті (23).

Турнірне становище: «Баварія» — 6 очок, «Рома» — 4, «Манчестер Сіті» — 1, ЦСКА — 0.