Збірна України — срібний призер Чемпіонату світу з кунфу

У Пекіні на третьому Чемпіонаті світу з кунфу українська збірна завоювала друге місце за кількістю здобутих медалей.

Монахи Шаоліню демонструють прийоми кунфу. Фото: Cancan Chu/Getty Images
Про це повідомив «5 канал» з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

Загалом на Чемпіонаті українські спортсмени здобули 12 золотих, 9 срібних і 5 бронзових медалей.

«Протягом турніру українці виступали в таких видах програми як таолу пігуа, тунбей, фацьзі, таолу дуйлянь, таолу з короткою, довгою та гнучкою зброєю, туйшоу, таолу шаоліньцюань та інші», — йдеться у повідомленні прес-служби Мінмолоді та спорту.

Найкращий результат у першості, в якій брали участь 400 спортсменів, показав Петро Сухорада, який виборов 4 золоті, 2 срібні та 1 бронзову нагороди. Майже так само успішно показав себе Костянтин Матулевський, в активі якого опинились 3 золоті, 2 срібні та 1 бронзова медаль.