Українські гімнасти взяли «золото» і «срібло» на ЧС

Українець Олег Верняєв виступає в чоловічому фіналі змагань на брусах у шостий день 45-го Чемпіонату світу зі спортивної гімнастики у Guangxi Sports Center Stadium, 12 жовтня 2014 року в Наньніні, Китай. Фото: Lintao Zhang/Getty Images
Українці Олег Верняєв та Ігор Радівілов 12 жовтня завоювали «золото» і «срібло» в шостий день 45-го Чемпіонату світу зі спортивної гімнастики, який проходить у китайському місті Наньніні, повідомляє Sport.ua.

Ігор Радівілов виборов срібну медаль, із результатом 15,333 ставши другим в опорному стрибку. «Золото» у Рі Се Гвана із КНДР, що набрав 15,416 бала, а третім призером став американець Джейкоб Далтон — 15,199.

У змаганнях на брусах переможцем став українець Олег Верняєв. Чинний чемпіон Європи перевершив Данелла Лейву зі США та японця Рехеі Като, що посіли відповідно другу та третю сходинку п'єдесталу. Українець набрав 16,125 очок.