'Шахтар' виграв у 'Металіста'. Знову на останніх хвилинах

Гол Едуардо на 87 хвилині дозволив донецькому "Шахтарю" обіграти "Металіст" 2:1 у матчі 26 туру чемпіонату України у Прем'єр-лізі.

Дебют гри був за "Шахтарем". Гірники контролювали м'яч, накочували хвилі атак на ворота Дишленковича і на 18 хвилині добилися свого: Срна, ніким не прикритий (Романчук отримував допомогу за полем), віддав точну передачу в штрафну площу на вільного Алекса Тейшейру. Бразилець зловив голкіпера на протиході і відкрив рахунок у грі.

Донеччани продовжували контролювати гру - і лише диво, а також гра воротаря і захисту не дозволили їм подвоїти перевагу. Другий тайм майже не змінив розстановки сил: "Шахтар" атакував, "Металіст" - оборонявся. Але, мабуть, щось сталося в роздягальні у харків'ян. адже ті поступово почали все небезпечніше і небезпечніше огризатися. А на 77 хвилині рахунок зрівняли: вийшовший на заміну Девіч, скориставшись помилкою Кобіна, точно пробив по воротах.

Проте "Шахтар" показав клас: зумівши вийти з такої ситуації. На 87 хвилині Едуардо в очній дуелі виявився сильнішим Папи Гуйє і відновив перевагу. До кінця матчу обидві команди вистачило лише на дві сутички.