Віта Семеренко виграла Кубок Газпрому та Мерседес

Українська біатлоністка Віта Семеренко стала переможницею турніру з біатлону пам'яті Віталія Фатьянова - Кубка Газпрому на Камчатці.

Віта отримала головний приз - автомобіль Мерседес.

Семеренко пройшла в суботу гонку переслідування на 10 кілометрів без єдиного промаху з часом 33 хвилини і 15 секунд рівно.
Анастасія Кузьміна завоювала срібло, поступившись 1 хвилину 53,4 секунди і зробивши 5 промахів, третя - фінська спортсменка Кайса Макарайнен - з 3 промахами і відставанням 2 хвилини 1,2 секунди.

Четверте місце зайняла сестра переможниці - Валя Семеренко з України, представниця російської збірної Яна Романова - п'ята.

На старт гонки переслідування вийшли 26 спортсменок з 15 країн світу.

У чоловіків переміг Сімон Фуркад. Француз пройшов у суботу гонку переслідування на 12,5 кілометра з трьома промахами і часом 34 хвилини 50,2 секунди.

Норвежець Тар'є Бо завоював срібло, поступившись 41,7 секунди і зробивши три промахи. Третім став Карл Йохан Бергман зі Швеції з одним промахом і відставанням на хвилину і 9,1 секунди.

Змагання з біатлону пам'яті заслуженого тренера Віталія Фатьянова проходять на Камчатці втретє.

Приз пам'яті Віталія Фатьянова був заснований в 2007 році за сприяння ВАТ "Газпром". Перші змагання пройшли в Новосибірську - місті, де жив і працював видатний тренер.