Київське «Динамо» обіграло «Зорю»

Фото сайта 'Динамо'
Київське «Динамо» вдома переграло луганську «Зорю» (2:0) в матчі 25-го туру чемпіонату України.

Рахунок в матчі був відкритий вже на 6-й хвилині зустрічі. Данило Сільва пробігся по правому флангу, виконав навіс у штрафну суперника, м'яч заметушився в ногах футболістів, спритнішим за усіх виявився Олег Гусєв, який і переправив снаряд у сітку воріт.

Подвоїли свою перевагу кияни на 59-й хвилині зустрічі. Після розіграшу кутового, м'яч у ворота «Зорі» відправив Леандро Алмейда.

Київське «Динамо» на даний момент, маючи в своєму активі 53 очки, займає другий рядок турнірної таблиці і відстає від лідера національної першості донецького «Шахтаря» на 11 очок. В активі «Зорі» 27 очок і дванадцяте місце.

Динамо - Зоря 2:0

Голи: Гусєв, 6, Алмейда, 59

Динамо: Шовковський, Данило, Юссуф, Алмейда, Попов, Вукоєвич, Гармаш, Єременко (Михалик, 76), Гусєв, Ярмоленко (Алієв, 85), Мілевський (Кравець, 56)

Зоря: Шуховцев, Ярмаш, Каменюка, Ковальов, Тесак, Полянський, Ліпартія, Білий (Ємельянов, 82), Лазарович (Хомченовський, 19), Силюк, Касьян (Мадоу, 46)

Попередження: Данило, 58, Вукоєвич, 71 - Ярмаш, 54, Білий, 81

За матеріалами: livesport