Металіст — срібний призер чемпіонату України з футболу

У центральному матчі 29-го туру української Прем'єр-ліги харківський Металіст здобув вольову перемогу в матчі з дніпропетровським Дніпром.

Поєдинок почався в дуже швидкому темпі. Вже в перші 10 хвилин матчу команди встигли обмінятись забитими м'ячами.

Через три хвилини після стартового свистка Євген Селезньов вивів свою команду вперед. Через сім хвилин харків'янам вдалося відігратися. Шав'єр довгою діагональною передачею знайшов у чужій штрафній Девіча. Марко першим дотиком прийняв м'яч на груди, на замасі поклав на газон Стрініча і точно пробив повз дніпровського воротаря-дебютанта Варцаби.

Другий тайм вийшов не менш видовищним, але забити пощастило саме господарям. На 67-й хвилині, Вільягра відправив у прорив Девіча, той вискочив на побачення з голкіпером і спокійно розібрався в ситуації, оформивши дубль.

У паралельному матчі основний конкурент Металіста в боротьбі за друге місце, київське Динамо, зазнав виїзної поразки від сімферопольської Таврії — 2:3.

Таким чином, вперше в історії українського чемпіонату друге місце зайняв харківський Металіст, а київське Динамо — стало бронзовим призером.

Металіст — Дніпро — 2:1

Голи: Девіч, 9, 67 — Селезньов, 3

Металіст: Горяїнов, Азеведо, Вільягра, Папа Гуйє, Березовчук, Едмар, Краснопьоров (Бланко, 68) Шав'єр, Соса, (Шелаєв, 90 +3), Марлос (Вілліан, 88), Девіч

Дніпро: Варцаба, Стрініч, Мандзюк (Матеус, 72), Федецький, Чеберячко, Канкава, Ротань, Жуліано (Кравченко, 46), Селезньов, Коноплянка (Калініч, 78), Зозуля

Попередження: Папа Гуйє — Федецький, Мандзюк, Стрініч, Зозуля, Калініч