Футболісти Зорі вирвали очки в Дніпра

Матч 27-го туру чемпіонату України з футболу між дніпропетровським Дніпром і луганською Зорею завершився рахунком 1:1.

Дніпро і Зоря зіграли в нічию. Фото: fcdnipro.ua
З турнірної точки зору поєдинок мало що вирішував для обох команд. Дніпро вже втратив надію на завоювання другого місця, а Зоря майже на всі 100% гарантувала собі виступ у наступному розіграші чемпіонату.

Відповідно, сам матч вийшов досить нудним і млявим, до того ж господарі вийшли на поле без основних — Коноплянки, Матеуса, Лаштувки, а також без Ротаня, Мандзюка і Зозулі, що пропускали гру. Однак у діях гостей було куди більше бажання взяти очки у матчі.

Перша пристрілка по воротах відбулася з боку Зорі. У першому моменті форварду гостей не вистачило точності в завершенні, а в наступному — Любеновіч потужно пробив над хрестовиною воріт.

Дніпро відповів активністю Олійника на фланзі. На 15 хвилині Денис вийшов на забійну позицію і метрів з трьох не зміг пробити воротаря. Буквально через хвилину вже Джуліано пробивав по воротах, але гостей врятувала штанга.

А далі Зоря несподівано забила на 28 хвилині матчу. Форвард гостей Данило, обігравши Федецького на фланзі, виконав простріл у центр воротарського майданчика. М'яч, ударившись об газон, залетів точно в кут воріт Шеліхова.

До кінця тайму момент з'явився знову у Олійника. Денис потужно пробив, здавалося б, у створ воріт, але в останній момент м'яч знайшов голову захисника.

Другий тайм Дніпро почав активніше і на 60 хвилині домігся свого. Калинич пробив головою в поперечину після навісу від Кравченка, а Селезньов, зреагувавши на добивання, головою проштовхнув м'яч у сітку. Рахунок став 1:1.

Через 3 хвилини Зоря відповіла небезпечним ударом зі штрафного від Любеновича. Шеліхов насилу витягнув м'яч з дальньої дев'ятки воріт.

До кінця матчу Рамос випустив на поле свіжих Коноплянку і Матеуса, щоб вирвати перемогу. Єдиний шанс Дніпро створив у додатковий час. Матеус отримавши м'яч у штрафній зоні гостей, встиг ще й обіграти захисника, але замість точного удару несподівано впав. І як не просили господарі поля пенальті, головний арбітр матчу Юрій Вакс призначив лише аут.

У підсумку, закономірна нічия в Дніпропетровську.

Дніпро — Зоря 1:1

Голи: Селезньов, 60 — Данило, 28

Дніпро: Шеліхов, Чеберячко, Стрініч, Дуглас, Федецький, Олійник (Матеус, 77), Кобахідзе (Коноплянка, 64), Шахов (Калініч, 46), Кравченко, Жуліано, Селезньов

Зоря: Сантіні, Шунич, Вернидуб, Ігнатьєвіч, Каменюка, Галюза (Білий, 80), Любеновіч, Грицай, Чайковський (Хомченовський, 59), Худзік, Данило (Болі, 66)