Українці здобули більше за всіх медалей на Кубку Європи з дзюдо

14 і 15 лютого у хорватському Загребі пройшов Кубок Європи із дзюдо серед юнаків і дівчат до 18 років. Збірна України показала чудовий результат, посівши перше місце за кількістю завойованих медалей. В активі українців три «золота», одне «срібло» та дві «бронзи», а також п'ять п'ятих місць і чотири сьомих, повідомляє Федерація дзюдо України.

Найкращі результати показали Олексій Бабенко (90 кг), Геворг Манукян (66 кг) та Дар'я Білодід (44 кг), які стали чемпіонами Кубка.

Друге і третє місце у загальнокомандному заліку застовпили за собою відповідно збірні Франції та Італії. Всього у змаганнях брали участь 552 спортсмени із 27 європейських країн.

Нагадаємо, що 16 лютого українки завоювали «золото» і «бронзу» на міжнародному турнірі з жіночої боротьби Klippan Lady Open.