Молодіжна збірна України з футболу перемогла на Кубку Співдружності

У фінальному поєдинку міжнародного турніру «Кубок Співдружності» серед молодіжних команд збірна України розгромила підсумкових російських суперників з рахунком 4:0 і, таким чином, стала володарем Кубка Співдружності.

Збірна України ― переможець Кубка Співдружності-2014. Фото: Torrent Freak
Перед цим українські молоді футболісти обіграли білоруських гравців з рахунком 1:0.

Росіяни ж упевнено побороли естонців (3:0) і білорусів (1:0), але програли в останньому вирішальному бою українцям, оскільки багато російських гравців отримали травми в попередніх поєдинках.

Міжнародний турнір серед молодіжних команд завершився у Санкт-Петербурзі 2 лютого. Всього в турнірі брали участь 12 збірних з країн СНД і Балтії. У підсумку збірна України посіла перше місце, збірна Росії ― друге і білоруські футболісти ― третє місце (вигравши у естонців з рахунком 2:0).

Нагадаємо, минулого року переможцями Кубка Співдружності були росіяни. Тоді вони обіграли українців з рахунком 4:2. Росія також була переможцем Кубка Співдружності-2012.