• НОК України оголосив склад збірної на Олімпіаду в Сочі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 23 січня 2014 року

Національний Олімпійський Комітет України (НОКУ) опублікував на офіційному сайті поіменний список 39 українських спортсменів з дев'яти видів спорту, які увійшли до складу національної Олімпійської збірної країни на зимову Олімпіаду-2014 в Сочі. Ще 3 спортсмени (фрістайл і лижні гонки) знаходяться в листі очікування і можуть поповнити список української збірної.

Біатлон:

1. Андрій Дериземля (бронзовий призер Чемпіонату світу 2011 року в естафеті 4x7,5 км).

2. Сергій Седнєв (бронзовий призер ЧС-2004 серед юніорів у гонці переслідування).

3. Сергій Семенов (у Кубку світу 2009-2010 рр. ― 47-е місце).

4. Артем Прима (золотий призер в Чемпіонаті Європи 2011 року в індивідуальній гонці на 20 км).

5. Дмитро Підручний (золотий і бронзовий призер Універсіади-2013 у мас-старті на 15 км і спринті на 10 км відповідно).

6. Юлія Джима (дворазова чемпіонка Європи 2011 і 2012 рр.. з біатлону в естафетах на 4×6 км).

7. Олена Підгрушна (5-разова чемпіонка Європи 2009-2013 рр..).

8. Валентина Семеренко (срібний призер Чемпіонату світу в 2008 і 2013 рр.. в естафетах 4×6 км).

9. Віта Семеренко (срібний призер Чемпіонату світу в 2008 і 2013 році в естафетах 4×6 км).

10. Наталія Бурдига (чотириразова чемпіонка Європи серед юніорок).

11. Марія Панфілова (бронзовий призер Чемпіонату Європи в 2013 році в естафеті 4x6 км, золотий призер Універсіади-2011 у мас-старті на 12,5 км).

Гірськолижний спорт:

12. Богдана Мацьоцька (44-е місце в Олімпіаді-2010).

13. Дмитро Мицак (27-е місце у змаганнях з гігантського слалому на юнацьких Зимових Олімпійських іграх 2012).

Лижне двоборство:

14. Віктор Пасічник (25-й в гонці Гундерсена Кубка світу-2013/2014 з лижного двоборства).

Лижні гонки:

15. Валентина Шевченко (бронзовий призер ЧС-2009 з лижних гонок на 30 км).

16. Тетяна Антипенко (18 очок в загальному заліку Кубка світу 2012-2013).

17. Катерина Григоренко (92-а позиція в естафеті на ЧС-2011, золотий і срібний призер Універсіади-2013).

18. Руслан Перехода (158-а позиція в загальному заліку Кубка світу 2012-2013).

19. Олексій Красовський (26-й в зимовій Універсіаді-2013 в чоловічій лижній гонці).

Санний спорт:

20. Андрій Кісь (багаторазовий призер національної першості).

21. Андрій Мандзій (29-й у чемпіонаті світу з санного спорту в 2013 р.).

22. Олена Стецьків (9-е місце на юнацькій Олімпіаді в Інсбруку в 2012 р.).

23. Олена Шхумова (краща санкарка України 2011 року).

24. Олександр Оболончик (42-а позиція в загальному заліку Кубка світу 2012-2013 рр..).

25. Роман Захарків (16-е місце на шостому етапі Кубка світу 2012 р.).

Сноубординг:

26. Аннамарі Чундак (чемпіонка світу серед юніорів у 2010, чемпіонка України 2011-2013рр., 20-а в кваліфікації етапу Кубка світу зі сноуборду в паралельному слаломі 10 січня 2014 р.).

27. Йосип Пеняк (22-й у кваліфікації на австрійському етапі КМ у паралельному слаломі 10 січня 2014 р.).

Фігурне катання:

28. Дмитро Дунь (танці, дворазовий чемпіон України).

29. Шіван Хеккен-Кеннеді (танці, 15-й в ЧС-2011).

30. Яків Годорожа (одиночне катання, дворазовий чемпіон України).

31. Наталія Попова (одиночне катання, триразова чемпіонка України).

32. (парне катання).

33. (парне катання).

Усманцева Єлизавета/Роман Талан, Лаврентьєва Юлія/Рудик Юрій (виступаюча пара визначиться після контрольного прокату 24 січня).

Фрістайл:

34. Олександр Абраменко (лідер української збірної з фрістайлу).

35. Надія Діденко (краща українка (6-е місце) на Кубку світу 2013-2014 рр.).

36. Надія Мохнацька (призер етапів Кубка Європи)

37. Анастасія Новосад (срібний призер з лижної акробатики на ЧС-2013)

38. Ольга Полюк (9-а на етапі КМ у лижній акробатиці в США-2014)

Шорт-трек:

39. Софія Власова (55-а в заліку Кубка світу 2013-2014 рр.).

У листі-очікування:

1. Марина Анцибор (лижі).

2. Марина Лисогор (лижі).

3. Микола Пуздерко (фристайл).

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...