Скільки медалей українці здобули на Універсіаді?

На міжнародних студентських змаганнях в італійському місті Трентіно добре показали себе українські лижники та біатлоністи: як хлопці, так і дівчата.

«Золото» вибороли лижниця Катерина Григоренко (на дистанції в 5 км вільним стилем), лижниці Катерина Григоренко, Марина Анцибор та Катерина Сердюк в естафеті (3x5 км), а також біатлоніст Дмитро Підручний (масс-старт).

«Срібло» завоювали знову лижниця Катерина Григоренко у змаганні з 5 км вільного стилю та 5 км класичного, біатлоніст Віталій Кільчицький у спринті, а також біатлоністи Ірина Варвинець, Яна Бондар, Віталій Кільчицький та Дмитро Підручний у змішаній естафеті 2х6 км та 2х7,5 км.

«Бронза» дісталась лижниці Марині Анцибор (5 км вільним стилем), біатлоністу Дмитру Підручному (спринт) та біатлоністці Ірині Варвинець (масс-старт).

За «золоту» медаль студенти-спортсмени отримають від держави премію в 20 тисяч гривень, за «срібло» — 15 тисяч, а за бронзу — 10 тисяч гривень. За виграш команди винагороду в такому розмірі отримує кожен її учасник.

А у загальному заліку Універсіади за кількістю перемог Україна посіла 8 місце, опустившись на 5 сходинок, порівняно із попередньою Олімпіадою, «зіркою» якої була Віта Семеренко, яка виборола аж 3 золоті медалі.