ЛЧ: Шахтар програв, але потрапив до весняного плей-офф

Після поразки іспанському «Атлетіку» футбольний клуб «Шахтар» займає другий рядок рейтингової таблиці в групі Н.

В першому таймі команди показали рівне протистояння, і рахунок залишився невідкритим. Небезпечний момент біля воріт суперника на початку тайму створили гірняки, однак ближче до кінця першої половини гра ставала все більш млявою, повідомляє Football.ua.

На початку другого тайму вільно відчули себе іспанці, проте небезпечних моментів біля українських воріт не було, а пізніше ініціативу в грі перейняли футболісти «Шахтаря». Удар по воротах супротивника, виконаний Тейшейрою, вдало відбив Ірайсос.

Після цього рахунок в матчі вдалось відкрити баскам. Сан Хосе забив у ворота «Шахтаря» із нескладної подачі, яку отримав зі штрафного з лівого флангу.

Пізніше активізувались українські футболісти — атакували ворота суперника Бернард, Марлос і Фред, але з їхніми наступами іспанський голкіпер вдало справлявся.

Таким чином, гра завершилась із рахунком 1:0 на користь «Атлетіка». В разі виграшу на львівській футбольній арені «Шахтар» зміг би тримати в полі зору фаворита «Порту». Після перемоги «Порту» над «БАТЕ» і програшу «Шахтаря» гірняки втратили шанси вийти на перше місце у своїй групі, однак все одно виходять до плей-офф.

Наступний матч донецької команди, який вона проведе із «Порту», пропустять через перебір жовтих карток Кучер, Срна та Адріано.

Новий рекорд: «Динамо» перевершило досягнення «Шахтаря»