Камерун вилетів із Кубка Африки. Фотоогляд

Збірна Камеруну не змогла потрапити до півфіналу Кубка африканських націй.

У 1/4 фіналу збірна Камеруну вже у доданий час програла команді Єгипту (1:3 Д.В.).

Рахунок у матчі був відкритий на 26-ій хвилині зустрічі: Камерун вийшов вперед завдяки автоголу Хассана. Сам же Хассан рахунок матчю і зрівняв. Сталося це під завісу першої половини зустрічі: Хассан пробив по воротах метрів з тридцяти, голкіпер Камеруну Камені з ударом не впорався.

Доля матчу вирішилася в овертаймі. Вже в першому екстра-таймі збірна Єгипту двічі розписалася у воротах Камеруну: відзначилися Гедо і Хассан, який записав на свій рахунок дубль.

Під завісу другого екстра-тайму Камерун залишився в меншості: за фол останньої надії червону картку отримав Чеджу.

У півфіналі Кубка африканських націй збірна Єгипту зустрінеться з командою Алжиру.