'Баварія' повертається на перше місце. Фотоогляд

Мюнхенська "Баварія" здобула перемогу над "Вердером" у виїзному матчі 19-го туру Бундесліги. Матч завершився з рахунком 3:2.

Перша ж атака "Вердера" на 10-й хвилині стала гольовою. Хант забив снаряд у ближню дев'ятку. На 25-й хвилині гості зрівняли рахунок. Швайнштайгер прорвався по лівому флангу і прокатав снаряд в центр, Гомес хитро пропустив м'яч, Мюллер підключився до атаки по центру і розібрався з Візе - 1:1.

На 36-й хвилині мюнхенський клуб вийшов вперед - Лам праворуч прострелив у центр штрафного, Гомес випередив Візе, прокинув на дальню штангу, де Оліч замкнув м'яч у порожні ворота. Бременські футболісти зуміли зрівняти рахунок лише на 75-й хвилині. Марін навісив м'яч у штрафну на Алмейду, той обробив снаряд і другим дотиком пробив у дальній кут - 2:2.

Але не минуло й п'яти хвилин, як Роббен завдав хитрого удару зі штрафного і м'яч по високій дузі "впав" у дальню дев'ятку, принісши перемогу "Баварії" - 3:2.

Відзначимо, що українець Анатолій Тимощук на полі так і не з'явився.