Дербі Манчестера за «Сіті». Фотоогляд

«Манчестер Сіті» виборов перемогу над «Манчестер Юнайтед» в міському дербі в рамках першого півфіналу Кубка англійської ліги.

Сер Алекс Фергюсон, незважаючи на заяву про намір випробовувати молодь у матчах розіграшу, випустив на поле свій найсильніший склад. І вже на 17-й хвилині взаємодія лідерів команди принесла свої плоди - Луїс Валенсія прострілив з правого флангу, а на скидку Уейна Руні швидше суперників зреагував Райан Гіггз.

Але ще до перерви статус-кво було відновлено. Арбітр зустрічі Майк Дін за спірних обставин призначив пенальті у ворота Едвіна ван дер Сара, і колишній нападник «МЮ» Карлос Тевес пробив точно. А в другому таймі той же аргентинець приніс господарям перемогу - захистники "Юнайтед" не змогли  винести м'яч зі своєї штрафної після розіграшу кутового, і Тевес після навісу Вінсана Компані увігнав м'яч у сітку.

Матч-відповідь на «Олд Траффорд» пройде через тиждень.

Нагадаємо, що в іншому півфіналі зустрічаються «Блекберн» і «Астон Вілла». У першому поєдинку підопічні Мартіна О'Ніла перемогли в гостях з рахунком 1:0.