Хокей. На ЧС Україна з футбольним рахунком перемагає Японію

Хокейна збірна Україна на Чемпіонаті світу, який проходить у Нідерландах і в четвертому матчі здобула дуже важку перемогу над японцями 2:1.

Перший тайм не приніс забитих шайб. Хоча українці більше кидали і мали більше можливостей закинути шайбу. У другому таймі перевага українців, нарешті, втілилося в забиті шайби. Толкунов зміг розмочити ворота Фукуфуджі.

Третій період почався за рахунку 1:0 на користь українців. І, незважаючи на атаки японців, українські хокеїсти тримали оборону, і здавалося матч так і закінчитися 1:0 на користь українців. Але за 1.29 секунд до закінчення гри капітан японців Сузукі закінчив свій сольний прохід з-за воріт українців точним кидком. Наш воротар Констянтин Симчук не зміг завадити капітану японців зрівняти рахунок. До речі Сузукі не перший раз забиває українцям. На чемпіонаті світу в Саппоро, він теж вразив ворота нашої команди.

І здавалося, що українці вже не зможуть перемогти, але вже наступна атака нашої збірної досить несподівано увінчалося закинутою шайбою. Матерухтін зумів красиво підставити ключку і принести таку потрібну перемогу нашій команді.

Тепер доля першого місця, що дає право в наступному році грати в еліті світового хокею буде розіграна завтра в центральному матчі турніру Україна - Австрія. Початок матчу 21.30.

Хокей. Чемпіонат світу. Група А

Україна - Японія 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

Шайби: 32:24 Толкунов (Міхнов, Касянчук - більш) - 1:0; 58:31 Сузукі (Саїто, Ямашіта - більш) - 1:1; 58:35 Матерухін (Тимченко, Шафаренко) - 2:1

Кидки: 36 - 17

За матеріалами: turnir