Хокей. У стартовому матчі ЧС Україна розгромила Литву

У стартовому матчі хокейного чемпіонату світу серед команд групи А першого дивізіону в голландському Тілбурзі збірна України обіграла команду Литви - 12:5.

Незважаючи на зовні переконливий рахунок, гра для підопічних Михайла Захарова вийшла нелегкою. За рахунку 4:0 (шайби закинули Матерухін, Міхнов, Варламов і Тимченко) на свою користь українці розслабилися, і дозволили супернику скоротити розрив до мінімуму. На щастя Касянчук забив ще один гол до кінця другого періоду, завдяки чому українці завершили його з більш комфортною перевагою - 6:4.

Очевидно, в перерві Михайло Захаров висловив своїм підопічним все, що він про них думає, тому що в третьому періоді наша команда зіграла більш дисципліновано в захисті. А швидкі шайби Бондарева і Шафаренко і зовсім відбили охоту в прибалтів лягати кістьми в цьому матчі.

Під кінець гри наші хлопці закинули ще чотири шайби, зусиллями Шахрайчука, Касянчука, Сальникова та Матерухіна, а пропустили лише одного разу.

Наступний матч наша команда проведе вже завтра зі збірною Голландії. А сьогодні в нашій групі відбудуться ще два матчі - Сербія - Австрія та Нідерланди - Японія.