Олімпійські ігри. Хокей. Канада - ОЛІМПІЙСЬКІ ЧЕМПІОНИ! .Фотоогляд

Тільки в овертаймі визначився переможець олімпійського хокейного турніру у Ванкувері серед чоловіків. Ним стала збірна Канади, завоювавши таким чином 14-е "золото" Олімпіади для своєї країни.

Канадці впевненіше, ніж американці почали поєдинок і вели в рахунку 1:0. З таким рахунком команди пішли на першу перерву. У другому періоді канадці збільшили свою перевагу, але американці змогли відіграти одну шайбу.

Рятувальну другу шайбу у ворота канадців американці закинули лише за 25 секунд до кінця основного часу зустрічі.

Але переможну крапку в овертаймі поставили все ж канадці - чемпіонська шайба на рахунку Сіднея Кросбі.

Таким чином олімпійська збірна Канади встановила новий рекорд зимових Олімпіад, завоювавши 14 золотих медалей. До канадців таке досягнення ніхто не встановлював.