Чемпіонат світу по легкій атлетиці приніс Україні всього одну перемогу (фотоогляд)

Українська збірна на Кубку Європи-2007 по легкій атлетиці, яка пройшла в Мюнхені, завоювала лише одну перемогу. Євгенія Снігур виграла забіг на 100 метрів з бар'єрами, показавши результат 12.92 секунди. До повторення персонального рекорду Євгенії не вистачило трьох сотих секунди.

Ірина Штангєєва показала 3-й результат в бігу на 200 метрів (23.12 сік), і 5-й на стометрівці (11.50 сік). Юлія Кревсун була другою в забігу на 800 метрів. Спортсменка з Донецька показала свій кращий результат в сезоні - 2:01.12 мін.

Наталія Кущ з результатом 4.38 метри зайняла 2 місце в стрибках з жердиною. Вікторія Степіна зайняла 4 місце в стрибках у висоту. Всі висоти аж до 1.95 наша стрибунка брала з першої спроби, а ось 195 см Степіной не підкорилися. Ольга Солодуха в потрійному стрибку встановила вчора персональний рекорд 14.24 метри, і зайняла 4 місце.

Жіноча збірна України набравши 81 очко зайняла на Кубку Європи 5 місце.

Наша чоловіча команда в Мюнхені зайняла передостаннє, 7 місце, і тепер наступного року чоловічої збірної України чекає перша ліга турніру. Товаришами за нещастям для наших легкоатлетів стали спортсмени Бельгії.

Результати змагань:

У бігу на 100 метрів у жінок кращий результат показала росіянка Євгенія Полякова - 11,20 секунди.

Біг на 3000 м. Перше місце завоювала росіянка Гульнара Галкина-Самітова - 8 хвилини 47,92 секунди.

Біг на 400 м з бар'єрами. "Золото" збірної Росії принесла Юлія Носова-Печенкина - 54,04 секунди.

Стрибки у висоту серед чоловіків. Перше місце зайняв німецький атлет Айку Оннен, що подолав 2,30 метри з першої спроби.

Біг на 400 м. Перше місце зайняла грецька бігунка Фані Халкия - 51,85 секунди.

Метання списа. Перше місце зайняла німка Кристина Обергфелл - 70,20 м.

Дискобол. Кращою в цій дисципліні стала німка Франка Дітцш, що послала снаряд на 63,60 метри.

Біг на 800 м. Перше і друге місця зайняли білоруська Світлана Усовіч (2.00,71) і українка Юлія Кревсун (2.01,12).

Потрійний стрибок у жінок. Перше і друге місце зайняли француженка Тересе Нзоламесо (14,69) і гречанка Хрісопії Девеци (14,58).

Біг на 400 м з бар'єрами серед чоловіків. "Золото" і "срібло" завоювали поляк Марек Плавго і француз Наман Кейта відповідно, що показали однаковий результат - 48,90 секунди.

У бігу на 5000 м у чоловіків. Першу і другу сходинки п'єдесталу зайняли бельгієць Мондер Різки (14.15,46) і німець Арне Габіус (14.16,09).

У стрибках з жердиною у жінок. Перше місце зайняла польська стрибунка Моніка Пирек - 4,65 метри.

Метання молота. "Золото" завоював поляк Жімон Зілковські - 77,99 м.

Біг на 100 м. Перше місце завоював британець Крейг Пікерінг - 10,15 секунди.

Біг на 1500 м у чоловіків домінував француз Мехді Балу - 3.47,36 хвилини.

Штовхання ядра. Кращий результат показав Німець Петер Зак - 20,28 м.

У стрибках в довжину у чоловіків кращим став грек Луіс Цатумас - 8,16 м.

Леслі Джон з Франції зайняв перше місце в бігу на 400 м - 45,76 з.

Полячка Катаржіна Ковальська стала кращою в стіплчезе - 9.45,35 хвилини.

У чоловічій естафеті 4Х100 м "золото" завоювала збірна Великобританії - 38,30 з.

Змагання, які проходять в Мюнхені, завершаться в неділю. Цього дня буде розіграно 19 комплектів медалей.