Шахтар розгромив Тулузу. ФОТООГЛЯД

"Шахтар" здобув чергову блискучу перемогу у груповому етапі Ліги Європи і фактично гарантував собі місце в плей-офф.

У третьому турі "гірники" декласували на "Донбас Арені" середняка чемпіонату Франції "Тулузу".

"Шахтар" зберіг традицію двох попередніх матчів, відправивши у суперника чотири м'ячі. Натомість Андрій Пятов вперше у матчі групового етапу залишив ворота на замку.

Рахунок на 8-й хвилині відкрив Фернандіньйо. Сік'єрс зіграв рукою у власному карному майданчику і Бруну Пайшау призначив пенальті. Ферні розвів воротаря і м'яч по різних кутках.

На 24-й хвилині Луїс Адріано отримав блискучий пас від Жадсона, обіграв Пеле і забив другий м'яч у ворота гостей.

За п'ять хвилин до кінця першого тайма Томаш Хюбшман зіграв як центрфорвард і збільшив перевагу "гірників".

Крапку у матчі поставив Луїс Адріано, забивши класний гол п'ятою.

"Шахтар" на 99,9 відсотків забронював собі місце у плей-офф Ліги Європи.

У іншому матчі групи "Брюгге" переміг "Патризан" з рахунком 2:0, позбавивши сербів шансів на друге місце.

ЛІГА ЄВРОПИ. Груповий етап

Група J. 3-й тур

20:00 Донецьк. "Донбас Арена". 50 217 глядачів. +13 градусів

Головний арбітр: Бруну Пайшау; лайнсмени: Венансіу Томе, Сержіу Серрау; додаткові арбітри (за воротами): Жоау Феррейра, Бруну Естевеш (всі - Португалія)

ШАХТАР (Донецьк, Україна) - ТУЛУЗА (Франція) - 4:0

Шахтар: 30. Пятов, 3. Хюбшман, 5. Кучер, 7. Фернандіньйо, 8. Жадсон, 11. Ілсіньйо, 17. Луїс Адріано, 22. Вілліан, 26. Рац, 33. Срна(к), 44. Ракицький

Запасні: 12. Худжамов, 4. Дуляй, 14. Кобін, 18. Левандовьки, 19. Гай, 32. Іщенко, 77. Агахова

Тулуза: 30. Пеле, 3. Конгре, 8. Дідо(к), 11. Лоуза, 12. М'Бенге, 13. Нунке, 14. Сір'єкс, 19. Панкот, 23. Ебондо, 25. Бротен, 29. Капуе

Запасні: 16. Блондель, 5. Машаду, 10. Жиньяк, 20. Берсон, 22. Сіссоко, 27. Табану, 28. Сукуна

1:0 Фернандіньйо, 7 - пенальті
2:0 Луїс Адріано, 24
3:0 Томаш Хюбшман, 39