Англія громить Білорусь, але Капелло не задоволений. ФОТООГЛЯД

Після поразки в Дніпропетровську, збірна Англії на мажорній ноті завершила відбірковий цикл чемпіонату світу 2010, розгромивши на "Уемблі" збірну Білорусі - 3:0.

Таким чином, під керівництвом Фабіо Капелло команда "трьох левів" здобула дев'ять перемог у десяти матчах!

Італійський тренер, як і планував, розглядав заключний кваліфікаційний матч в якості підготовчого вже до фінального турніру в ПАР. Капелло дещо змінив склад  команди через травми. А героєм зустрічі став двометровий гігант Пітер Крауч, який відзначився дублем (3, 75). Ще один гол був на рахунку Шона Райт-Філліпса (60).

Після матчу Фабіо Капелло відзначив деяких гравців збірної, але знову звернув увагу, що, як і проти України, його підопічні виглядали краще в другому таймі.

- До перерви ми були слабшими, в другому грали сильно і добре, - зізнався Капелло в післяматчевому телевізійному флеш-інтерв'ю. - Але деякими речами я не задоволений. Наприклад, швидкістю, з якою ми відбирали м'яч у суперника. Ми робили це повільно. Чому задоволений? Задоволений результатом. Порадували деякі гравці, але не питайте мене, хто саме. Я не люблю говорити персонально, адже вважаю, що краще обговорювати команду в цілому.

Англія - Білорусь 3:0

Голи: Крауч, 4, 76 Райт-Філліпс, 59

Англія: Фостер, Джонсон, Фердинанд, Террі, Брідж (Мілнер, 78), Леннон (Бекхем, 58), Лемпард, Баррі, Райт-Філліпс, Крауч, Анбонлахор (Карлтон Коул, 66)

Білорусь: Жевнов, Кульчий, Юревич, Сосновський, Бордачев (Кашевський, 84), Верховцов, Омельянчук, Шитов, Качачев, Корніленко (Коваль, 77), Кутузов (Родіонов, 46)

Попередження: Корніленко

За матеріалами:  terrikon.

Англія - Білорусь фото:Phil Cole,Laurence Griffiths /Getty Images Sport