«Мілан» вибив Лаціо в 1 / 4 Кубка Італії

У чвертьфінальному матчі Кубка Італії «Мілан» переграв римським «Лаціо» (3:1) і вийшов у півфінал.

Римляни несподівано першими вийшли вперед. На 6-й хвилині Альваро Гонсалес видав точну навісну передачу на Джібріля Сіссе, який сходу пробив точно в кут воріт.

Відігрався «Мілан» на 16-й хвилині - Робіньо вдало зловив м'яч на ногу, після відскоку від голови Меркеля, і вистрілив під поперечину.

Через пару хвилин Кларенс Зеєдорф, одним рухом прибравши м'яч, обіграв захисника і красивим ударом послав м'яч у сітку воріт 2:1.

Вийшовший на заміну Златан Ібрагімович на 83-й хвилині встановив остаточний рахунок у матчі. Отримавши передачу від Емануельсона, вийшов на ударну позицію і впевнено переграв воротаря 3:1.

У півфіналі Кубка Італії «Мілан» зустрінеться з «Ювентусом».

«Мілан» - «Лаціо» - 3:1

Голи: Сіссе (6), Робіньо (15), Зеєдорф (18), Ібрагімович (84).

«Мілан»: Амелія, Месба, Бонера, Абате, Мексес, Меркель (Ібрагімович, 70), Ночеріно, ван Боммель (Емануелсон, 74), Робіньо, Ель Шаараві, Зеєдорф (Кальвано, 89).

«Лаціо»: Маркетті, Діас, Конко (К. Ледесма, 46), Діакіте, Луліч, Станкявічюс, Ернанес, А. Гонсалес (дель Неро, 77), Матузалем (Клозе, 63), Роккі, Сіссе.

Попередження: Бонера (43), ван Боммель (71), Ночеріно (86).#img_gallery#