«Арсенал» не зміг обіграти аутсайдера

У матчі 18-го туру чемпіонату Англії лондонський «Арсенал» на своєму полі не впорався з «Вулверхемптоном».

Підопічні Арсена Венгера активно почали зустріч, з перших хвилин заволодівши ініціативою. На 8-й хвилині Йоссі Бенаюн відмінним пасом вивів Жервіньо на побачення з воротарем. Івуарієць обігравши на замасі воротаря, закотив м'яч у ворота 1:0.

Гості відігралися на 38-й хвилині після кутового, Стівен Флетчер головою підправив м'яч у сітку після рикошету.

«Арсенал» - «Вулверхемптон» - 1:1

Голи: Жервіньо (8), Ст. Флетчер (38).

«Арсенал»: Шчесни, Косьельні, Джуру, Мертезакер, Вермален (Шамах, 85), Артета, А. Сонг (Ремзі, 71), Бенаюн, Росіцкі (Аршавін, 63), Жервіньо, ван Персі.

«Вулверхемптон»: Хеннесі, Р. Джонсон, Берра, Уорд, Зюбар (Стірман, 50), Генрі, Джарвіс, Міліяш (Дойл, 86), Хант (Гедіура, 71), Форд, Ст. Флетчер.

Попередження: Р. Джонсон (32), А. Сонг (69), Вермален (57), Хеннесі (90), Гедіура (73).

Вилучення: Міліяш (75).#img_gallery#