'Інтер' і на виїзді обіграв 'Челсі'. Фотоогляд

Міланський "Інтер", вигравши і в повторному матчі у "Челсі", вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Цей матч вийшов особливим для наставника італійців Жозе Моуріньо. Португалець ступив на поле "Стемфорд Брідж" в якості суперника місцевого клубу, а ще недавно він був тут повноправним господарем ...

Міланський клуб у Лондоні влаштовувала і нічия. Все в цьому двобої і йшло до такого результату, але на 78 хвилині Самуель Ето'о остаточно "добив" "аристократів", скориставшись прекрасним пасом Снейдера, - 1:0. "Інтер" залишається єдиним представником Італії в турнірі.