РЕАЛьний провал. Фотоогляд

Мадридський «Реал», який перед початком сезону витратив шалені гроші на купівлю численних зірок, у черговий раз вилетів з Ліги чемпіонів уже на стадії 1/8 фіналу, поступившись за сумою двох зустрічей французькому «Ліону».

Програвши у першому матчі з рахунком 1:0, у матчі-відповіді «королівський клуб» досить швидко відновив статус-кво: вже на 6-й хвилині Кріштіану Роналду прорвався по лівому флангу і пробив: м'яч проскочив у сітку між ногами голкіпера «Ліона» Юго Ллоріса. На цьому мадридці не заспокоїлися і продовжили тиснути: Кака ледь не повторив трюк Роналду, а Гонсало Ігуаїн потрапив у штангу. У першому таймі «Реал» володів м'ячем протягом 70% ігрового часу.

Проте після перерви «королівський клуб» як підмінили. «Галактікос» чомусь заспокоїлися, ініціатива поступово перейшла до гостей, і за 15 хвилин до закінчення основного часу настала розплата: Міралам Пьяніч скористався плутаниною у штрафному господарів і зрівняв рахунок. Після цього гравці «Реала» остаточно зневірились в успіху, і лише Роналду поодинці намагався штурмувати ворота «Ліона», але безуспішно.