Українець виграв срібну медаль на етапі Кубка світу з біатлону

Український біатлоніст Сергій Седнєв посів друге місце у спринті на другому етапі Кубка світу з біатлону, що проходить у австійському Хохфільцені. Це перший подіум України на етапах Кубка світу 2010/1011.

Сергій майже ідеально відстрілявся на вогневих рубежах (один промах на стрільбі стоячи), завдяки чому і досяг такого неймовірного результату. За чистою швидкістю на трасі Седнєв зайняв шосте місце, відставши від лідера Еміля Свенсена на 14 секунд. Проте на відміну від українця визнані снайпери капітулювали на стрільбі - посприяв цьому сильний снігопад.

А гонку виграв норвежець Тар'єй Бое. Для 22-річного біатлоніста це перша перемога у кар'єрі. Гонка у норвежця вийшла просто блискучою, він зумів не тільки показати високу швидкість, але і закрити всі мішені в надважких умовах. А припустись Бое хоча б одного промаху і гонку виграв би Седнєв.

Третє місце виборов француз Алексіс Бьоф, який міг і випередити українця, але впав на останньому повороті перед фінішем.

Щодо виступу інших українців, то Сергій Семенов з одним промахом фінішував 24-м, Олександр Батюк з трьома промахами фінішував 37-м, а Роман Прима з двома незакритими мішенями показав 49-й час.

Спринтер і найтитулованіший наш біатлоніст Андрій Дериземля не фінішував. Відстрілявшись лежачи на нуль, Андрій не закрив жодну мішень на стійці.