'Арсенал' відібрав очки у 'Шахтаря'

У виїзному матчі 4-го туру Прем'єр-ліги проти «Арсеналу» лідер «Шахтар» не зміг продовжити свою виграшну серію до чотирьох матчів, упустивши перемогу на 4-й доданій хвилині - 1:1.

"Арсенал" на рівних зіграв проти донецької команди і заслужено взяв очко. Першими забили "гірники", коли на 11-й хвилині Фернандіньо "зробив" диво-гол. Бразилець отримав м'яч у центрі поля, обіграв декілька гравців суперника і пробив воротаря господарів Боровика.

Другий тайм повністю пройшов "під диктовку" команди Кучука. Свого "каноніри" змогли добитися вже коли почалася 4-а, остання, додана хвилина гри. Мазілу добре зіграв на випередження і розстріляв Рибку - 1:1.