Перемога 'Металіста' з латиноамериканським присмаком

У черговому матчі української Прем'єр-ліги харківський «Металіст» зовні легко розправився з луцькою «Волинню».

Почали поєдинок краще лучани, які навіть двічі зуміли відзначитися, та ось тільки арбітр скасував обидва взяття воріт через офсайд. Багато моментів не реалізував Крістальдо. Але під завісу тайму новачок харків'ян Хосе Соса вийшовши один на один переграв Неділько - 0:1.

У другому таймі гравці «Металіста» зуміли забити ще два м'ячі. Це невдачливий Крістальдо все-таки зумів переправити м'яч після серії ударів, а Клейтон Хав'єр скористався передачею  Марко Девіча, якій вийшов на заміну (замінив український серб Хосе Сосу, який отримав невелике ушкодження).

«Волинь» - «Металіст» - 0:3

Голи: 0:1 - Соса (45), 0:2 - Крістальдо (66), 0:3 - Клейтон Хав'єр (80).

«Волинь»: Неділько, Шиков, Сімінін, Леандро, Олія, Годвін (Бабир, 74), Пічкур, Кінаш, Майкон, Павлов (Герасим'юк, 46), Піщур.

«Металіст»: Старцев, Фініньо, Березовчук, Торсільері, Вільягра, Соса (Девіч, 59), Едмар, Валяєв, Крістальдо (Чако Торрес, 76), Тайсон, Клейтон (Д. Єременко, 83).

Попередження: Павлов (42), Сімінін (84).

За матеріалами: hotsport