• Жир ему — дорогоцінні ліки з Австралії

  • П'ятниця, 9 листопада 2018 року

Існує безліч видів масел, які приносять користь здоров'ю, і одним із таких є масло ему або, по-іншому, страусовий жир. Воно містить безліч корисних речовин, у тому числі омега-3, і здатне зменшувати запалення та покращувати стан шкіри.

Австралійське дослідження показало, що масло ему, що використовується як місцево, так і всередину, може зменшувати запалення. На думку вчених, воно особливо ефективне під час лікування запалення у шлунково-кишковому тракті.

Ему — нелітаючий птах з Австралії, схожий на страуса. Його жир складається в основному із жирних кислот. Відомо, що місцеві аборигени, які є одними з найдавніших людей на Землі, першими відкрили цілющі властивості жиру Ему. Вони використовували його для лікування інфекцій шкіри. Сьогодні чимало лікарів застосовує цей засіб для лікування опіків та інших подразнень шкіри.

Склад страусового жиру

Користь жиру ему пояснюється ​тим, що в ньому містяться ненасичені жирні кислоти. У складі масла їх близько 70%. Дослідження показують, що поєднання омега-9, -6 і -3 жирних кислот має потужні протизапальні властивості. Окрім того, масло ему багате на антиоксиданти та інші цінні речовини:

1. Олеїнова кислота (омега-9) допомагає нормалізувати рівень холестерину. Завдяки цій кислоті масло швидко вбирається у шкіру.

2. Лінолева кислота (омега-6) відповідає за здоров'я шкіри та стримує появу вікових плям.

3. Ліноленова кислота (омега-3) має потужні протизапальні властивості та корисна за профілактики хронічних захворювань, включаючи серцеві захворювання і артрит. Покращує здоров'я мозку, допомагає під час росту та розвитку.

4. Вітаміни Е і А зменшують запалення, зміцнюють капілярні стінки та покращують еластичність шкіри. Вітамін Е захищає клітини шкіри від вільних радикалів та врівноважує холестерин. Вітамін А підвищує імунітет і захищає від застуди та грипу.

5. Сапогени — високоефективні пом’якшувачі шкіри; терпіни — природні антисептики.

Корисні властивості жиру ему

1. Зменшує біль і запалення

Потужні протизапальні властивості масла ему ефективні для зменшення болю в м'язах і суглобах і допомагають швидко загоювати рани. Місцеве використання масла настільки ж ефективне, як і пероральне введення ібупрофену. Воно зменшує набряк та біль. Використовується при головних болях, гомілковостопних шипах, мігрені й артриті.

2. Лікує шкіру

Масло ему допоможе позбутися сухості та свербіння шкіри. Воно складається із жирових ліпідів, схожих на ті, які знаходяться у верхньому шарі шкіри, тому жир легко засвоюється та діє як зволожуючий крем.

Масло стимулює регенерацію клітин шкіри, що особливо корисно для тих, хто страждає на псоріаз та екзему. Окрім того, місцеве застосування жиру ему допомагає загоїти рубці й опіки та прибрати розтяжки, зморшки і прищі.

3. Відновлює нігті й волосся

Масло ему допомагає волоссю та нігтям рости і залишатися здоровими. Воно зволожує волосся та кутикулу і зменшує запалення, викликане такими хворобами, як нігтьовий грибок.

4. Нормалізує холестерин

Масло ему довело свою ефективність в зниженні рівня холестерину на 30%.

Читайте далі:

Чи може йога для обличчя уповільнити старіння?

Пластичний хірург, який страждав від захворювань більше 30-ти років: «Завдяки Фалунь Дафа я став здоровим»

Ефективні поради для ділових жінок щодо догляду за шкірою

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...