• Як позбутися пилу: самий натуральний і простий засіб

  • Майя Веточкіна | Велика Епоха
    Четвер, 26 січня 2017 року

​Пил, що з'являється навіть після найякіснішого прибирання, створює масу незручностей. До того ж, він може викликати алергію, так само, як покупні засоби від пилу. Спробуйте приготувати один надійний засіб від пилу, абсолютно натуральний і безпечний, до складу якого входить олія, вода та сік лимона.

Як би часто і якісно ми не робили прибирання за допомогою спеціальних засобів і щіток, пил майже відразу знову з'являється. Популярні серветки від пилу на тип Swiffer непогано справляються зі своїм завданням, але вони є одноразовими.

Якщо ви прихильник натуральних засобів для прибирання будинку, або ж ви просто розчарувалися в покупній хімії, спробуйте приготувати засіб за рецептом, наведеним нижче.

Готуємо домашній натуральний засіб від пилу

Знадобиться:

• стара бавовняна футболка або шматок тканини;

• сік двох лимонів;

• оливкова олія*;

• гаряча вода.

Як зробити:

1. У неметалевій ємності готуємо суміш: ½ склянки гарячої води, 2 ст.л. оливкової олії і сік двох лимонів.

2. Футболку розрізаємо на шматки і замочуємо в цьому розчині. Накриваємо кришкою і залишаємо на 2 год.

3. Даємо тканини висохнути природним чином.

Після висихання тканина буде збирати пил краще за всі засоби, які ви пробували. І вам більше не доведеться витрачати гроші на недешеві засоби для чищення. Ваші меблі та електроніка будуть дуже довго залишатися блискучими та чистими!

Як і чому це працює?

Під час прибирання пил піднімається в повітря, а потім знову опускається. Частинки пилу погано утримуються тканиною, будь вона сухою або трошки зволоженою у воді, тому таке прибирання є неефективним. Суха бавовняна тканина теж не притягує пил. А додавання масла і соку лимона змінює властивість тканини і частки пилу починають до неї «притягатися».

За матеріалами: Lifehacker.

Спробуйте також приготувати еко-засіб для видалення жиру з посуду, пральний порошок і корисний шампунь для волосся.

* гадаємо, згодиться і будь-яка інша, але обов'язково рідка олія.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...