• Користувача Вконтакті через аватарку можуть відправити до психлікарні

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    П'ятниця, 23 серпня 2013 року
Через аватарку, опубліковану в соцмережі Вконтакті, житель Самари може потрапити до психіатричної лікарні, повідомляє НТВ. 
27-річний самарець в лютому 2012 року виклав картинку, де зображений мультиплікаційний персонаж із сокирою, а також написом «Бери сокиру! Зустрічай гостей з гір!».
Такий малюнок і напис правоохоронні органи визнали екстремістськими та за адресою IP розшукали того, хто розмістив його в соцмережі. Проти молодого чоловіка порушили справу за статтею «Вчинення дій, які спрямовані на збудження ненависті або ворожнечі, а також на приниження гідності групи осіб за національними ознаками з використанням ЗМІ».
За результатами судово-психіатричної експертизи виявилося, що чоловік потребує примусового лікування.
Як йдеться в повідомленні слідчого управління Слідчого комітету РФ по Самарській області, матеріали справи направлені до суду, який прийме рішення про те, чи потрібно відправити самарця на лікування до психіатричної лікарні.
Як повідомляла «Велика Епоха», раніше до списку екстремістської літератури потрапили: вітальна промова екс-президента Дмитра Медведєва, популярна книга «Чжуань Фалунь», а також деякі роботи Льва Толстого, зокрема, «Передмова» до «Солдатської пам'ятки» і «Офіцерської пам'ятки».
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...