• Зона карантину розгорнулася біля посольства РФ в Україні (Фоторепортаж)

  • Середа, 5 вересня 2007 року
Біля посольства РФ в Україні в понеділок 3 вересня влаштували «карантин». Так назвали українські активісти свій протест, викликаний тим, що у Росії закрили одну з провідних правозахисних організацій - «Молодіжний Правозахисний Рух».

Організацію закрили на вимогу Федеральної регестраційної служби Росії. Засідання суду проходило у закритому режимі, не отримали повідомлення про нього навіть і представники МПР.  Такі дії, на думку учасників заходу, направлені на утиск цивільного суспільства та є проявом тоталітарного режиму.

Перед посольством РФ, активісти влаштували зону карантину зі стрічками із застережними написами. Президент МПР Андрій Юров заявив: «Вірусом тоталітаризму заражена майже кожна країна. Навіть кожен із нас. Питання у тому, чи можемо ми чинити опір цьому вірусу». На завершення акції учасники обприскали «зону карантину» із флаконів з дезодорантом.

Останнім часом інформація про порушення законів з боку Федерації поступає з різних джерел.  В суботу з редакцією ВЕ зв'язалася киянка Олена Підсосонна, яка повідомила, що у ніч 31-го серпня її зняли з поїзда Київ-Москва без будь-яких пояснень. Оскільки постраждала громадянка України не порушувала закони на території своєї країни або за її межами, вона припускає, що заборона на в'їзд до Росії пов'язана з її заняттям духовною системою вдосконалення Фалуньгун.
 
Ця практика була заборонена в Китаї з 1999 року з причини величезної кількості послідовників, що налічувала більше 80 млн. чоловік у самій лише Піднебесній. Не дивлячись на широку розповсюдженість у багатьох країнах світу, з недавнього часу у Росії спостерігається тиск на послідовників Фалуньгун. На думку постраждалої киянки, таке відношення до них пояснюється існуючими угодами між РФ та Китаєм.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...