• За тривалістю життя Україна нині займає передостаннє місце в Європі

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Четвер, 21 лютого 2008 року
За тривалістю життя Україна нині займає передостаннє місце серед країн Європи, випереджаючи лише Росію.
 
Про це повідомила директор Інституту демографії та соціальних досліджень Академії Наук України Елла Лібанова під час презентації проекту Концепції Загальнодержавної цільової соціальної програми «Здорова нація».

Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко повідомив, що цільова програма «Здорова нація» розробляється за ініціативи Президента Віктора Ющенка, який у вересні минулого року висловив занепокоєння станом здоров'я нації. Голова Національної ради з питань охорони здоров'я при президенті Микола Поліщук повідомив, що здоров'я людини залежить на 20 відсотків від генетичних чинників, на стільки ж від стану навколишнього середовища і на 50 відсотків від здорового способу життя. При цьому міністр повідомив, що видатні спортсмени тепер не будуть рекламувати алкогольні напої. І одним з головних завдань держави є створення умов для ведення здорового способу життя.

Програма розрахована на реалізацію протягом 2009-2013 років. Серед очікуваних результатів - збільшення середньої тривалості життя чоловіків на 2 роки, а жінок - на 1 рік. Нагадаємо, у 2006 році за рівнем тривалості життя Україна посідала 113 місце з середнім показником 66 років. Для жінок в Україні середня тривалість життя це, приблизно, 73 з половиною років, а для чоловіків - 67 років.

Джерело:
Радіо "Ера" 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...