• Викрито новий вид махінацій: „омолодження” автобусів для стандартів „Євро-3”

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    П'ятниця, 7 вересня 2007 року
Новий вид махінацій з транспортом у міжнародних туристичних та пасажирських автобусних перевезеннях викрили співробітники Державної прикордонної служби України. Транспортні засоби „омолоджувалися” для того щоб відповідати  вимогам стандартів „Євро-3”.

З середини серпня по сьогоднішній день на західних кордонах України затримали понад 2 десятки комфортабельних туристичних лайнерів, що працювали за такою схемою,повідомляє Адміністрація Держприкордонслужби Украіни.

Так учора на прикордонно-митний контроль до закарпатського пункту пропуску „Лужанка” прибув автобус „Неоплан”. Під час його оформлення оглядова група запідозрила, що рік його випуску не відповідає зазначеному у технічному паспорті
 З’ясувалося, що цей транспортний засіб випущений у 1987 році, а не у 1991, як зазначалося в документах. Автобус, який переміщувався за підробленими документами, передали у митницю, сума його оцінки становить 303 тисячі гривень.

Усього з 22 автобусів, які з середини серпня виявили на державному кордоні України зі сфальшованими документами чи перебитими номерами, 12 були затримані у Закарпатській області, решта 10 – у Львівській. Власниками цих транспортних засобів були підприємці чи підприємства, зареєстровані у Львівській, Закарпатській, Тернопільській та Волинській областях.

За попередніми данними  все це робилося для того, аби перевозити туристів в країнах Європи відповідно до вимог стандартів „Євро-3”. Наразі прикордонники поінформували про нову кримінальну схему інші правоохоронні органи, які мають допомогти виявити причетних до фальсифікацій.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...