• Український бомонд без фотошопу

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 4 лютого 2008 року
У столичній галереї Kyiv.FineArt відкрилася фотовиставка раніше неопублікованих робіт відомих світських фоторепортерів. Це не відомі зірки, які професійно позують перед об’єктивом – це випадкові фрагменти з життя українського бомонду.

За словами організаторів, зірки вперше на цій виставці побачать кадри за власною участю. Тетяна Франчук, власниця галереї, відзначила, що виставити на загальний огляд фото зірок без обробки фотошопом – це був ризикований експеримент. «Утім поки ми ще не чули жодного негативного відгуку», - каже Тетяна.

Серед зірок, які прийшли подивитися на самих себе, були й красуня Інна Цимбалюк, і світська левиця Влада Литовченко, ведучі Анатолій Борсюк і Наталя Розинська,  а також подружжя В'ячеслав і Ірина Дюденки, відомий перукар Руслан Захарченко, співак Василь Бондарчук, дизайнер Олексій Залевський та багато інших.

Видавець і перший посол доброї волі ООН Валід Арфуш вирішив поєднати відпочинок і вирішення актуальних проблем, для чого одягнув на костюм значок проти прояву расизму. Супроводжувала Валіда його дружина Лідія Петрова.

З кожною хвилиною кількість зірок на квадратний метр помітно збільшувалося, а площа галереї, на жаль, ні. Отже в створеному натовпі вже важко було пересуватися, хоча за задумом організаторів на цю вечірку повинні були прийти 100 VIP-Гостей і 50 представників відомих ЗМІ!

Фотовиставка також була приурочена до запуску порталу SVITSKE.TV - сучасного WEB-Ресурсу, над контентом якого працює редакція телепрограми «Світське життя».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...