• Студенти Могилянки дізналися про злочини в КНР

  • Вівторок, 20 листопада 2007 року
В минулий четвер Києво-Могилянську академію відвідав незвичайний гість - екс-держсекретар Канади з Азіатсько-Тихоокеанького регіону пан Девід Кілгур. Його доповідь була присвячена тоталітарним режимам (на прикладі Китаю).  Виявляється в сьогоднішній Піднебесній відбувається справжній геноцид – компартія Китаю не тільки переслідує людей за віру, катує, але й використовує їх у трудових таборах як безоплатну робочу силу та навіть видаляє органи у живих людей на продаж. Ці бідолахи – не злочинці, вони – послідовники Фалуньгун - люди, що намагаються жити за принципами Істина-Доброта-Терпіння.  Через популярність руху серед китайців, лідер компартії побачив в цій духовній практиці альтернативу своїй тоталітарній ідеології і пряму загрозу своєму режиму й розпочав кампанію жорстокого переслідування послідовників Фалуньгун.Студентам-юристам особливо цікаво було почути історію про одного з китайських юристів, Гао Чжишеня, який входить в десятку кращих адвокатів Китаю. Пройшовши шлях від злиднів до визнання, він припустився однієї «стратегічної» помилки – почав відкрито в суді захищати послідовників Фалуньгун. Гао схопили і його доля до сьогодні невідома. За його сім”єю постійно слідкують, навіть його дітей до школи й назад супроводжує міліція. І це відбувається в сьогоднішньому Китаї, який прийматиме Олімпійські ігри – 2008 в Пекіні. Так  офіційний Пекін намагається демонструвати світу свою повагу до прав людини й особистих свобод!
Девід Кілгур також зачепив питання репресій китайського тоталітарного режиму, що здійснюються КПК не тільки в середині країни, але й підтримуючи Судан в його геноциді Дарфуру. Як відомо, в далекій африканській країні араби вбивають африканців лише за їхню віру.

Виявляється, Україна також додала своє в геноциді в Дарфурі. Адже літаки «Антонов», що виробляються в Києві, викупає Китай та перепродає Судану. А далі Уряд Судану бомбардує Дарфур з українських літаків.  В зруйновані міста згодом вїжджають суданські танки з найманцями,  які влаштовують безлад – вбивають чоловіків, ґвалтують дівчат. Отже, виявляється й ми, Україна, якимсь чином   причетні до цього.

На питання студентів, з якою метою Девід Кілгур прибув до України, він відповів, що Україна - 41-ша країна, яку він відвідав, ознайомлюючи уряди  країн та громадськість з результатами незалежного «Звіту щодо перевірки тверджень стосовно видаляння органів у послідовників Фалуньгун». У цьому розслідуванні він надав 33 типи доказів на підтвердження того, що в Китаї насправді відбуваються небувалі репресії людей, які живуть за принципами Істина-Доброта-Терпіння – послідовників Фалуньгун. (повний текст звіту тут: www.ohi.org.ua). Подорожуючи країнами, Девід Кілгур із співатором звіту Девідом Мейтасом закликають уряди країн звернути увагу на геноцид, що вібувається в Китаї та докласти максимум зусиль для його припинення. «Я сподіваюсь, що ви, прийшовши додому, розішлете цю інформацію своїм знайомим електронної поштою. Чим більше людей казатимуть про це, тим менше шансів у цих злочинів продовжуватися надалі», - додав він.

Ми бачимо, що історія повторюється: починаючи від Олімпійських ігор 1936 року в Берліні - до Олімпійських ігор у Пекіні в 2008 році, від 100 % економічного росту промисловості нацистської Німеччини - до підйому економіки КНР, від нацистських ”фабрик смерті” - до видаляння внутрішніх органів (за вказівкою КПК) у живих практикуючих Фалунь Дафа в секретних концентраційних таборах, від сумнівів і зволікання з реакцією світової громадськості на свідчення першого очевидця з концентраційного табору Аушвіц - до сумнівів щодо звірств у нинішніх концентраційних таборах КПК.

Але ми не можемо більше стояти осторонь, як стояли осторонь голодомору в Україні в радянські часи. Сьогодні від нас із вами залежить, чи триватиме далі це безчинство.

 
Додаток: 
 
Фалунь Дафа (Фалуньгун) – стародавня система самовдосконалення  душі та тіла, яка ґрунтується на принципі ІСТИНА-ДОБРОТА-ТЕРПІННЯ       Завдяки Фалунь Дафа мільйони людей у більш ніж 80-и країнах світу здобули спосіб підтримки гарного самопочуття і внутрішньої рівноваги.
 
На додаток до глибокого вчення Фалунь Дафа містить комплекс із п'яти вправ. Практика сприяє зміцненню здоров'я, не вимагає спеціальної фізичної підготовки і доступна кожному.
 
У 1999 році за офіційними даними у Китаї приблизно 100 млн. чоловік займалось Фалунь Дафа (Фалуньгун). Така кількість духовно незалежних людей налякала керівництво компартії Китаю. Через це 20 липня 1999 р. Цзян Цземінь (екс-лідер КПК) розпочав кампанію масового придушення Фалунь Дафа. Незаконні репресії розширилися до неймовірного масштабу через підтримку КПК, ідеологія якої ґрунтується на боротьбі, насильстві та неправді.
 
 


 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...