• СБУ і НАТО разом будуть боротися з тероризмом

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Четвер, 8 листопада 2007 року
Голови Служби безпеки України Валентин Наливайченко провів переговори з Директором Офісу безпеки НАТО Томасом МакКівером у рамках його візиту в Україну.

Сторони обговорили подальшу співпрацю СБ України із безпековими структурами НАТО. Окрему увагу було приділено питанням забезпечення контролю Службою безпеки України за дотриманням вимог, що стосуються захисту інформації НАТО з обмеженим доступом державними органами та установами України. В ході переговорів сторони також погодили порядок обміну інформацією з питань боротьби з міжнародним тероризмом. З метою розширення налагодженої взаємодії з відповідними структурами Альянсу були визначені приоритетні напрямки співробітництва на 2008 рік.

Значну увагу було надано обговоренню результатів діяльності Робочої групи Україна-НАТО з питань цивільного та демократичного контролю над сектором розвідки під егідою Спільної Робочої групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи.

В. Наливайченко презентував натівським колегам видання «Біла Книга – 2007: Служба безпеки та розвідувальні органи України», яка є першим публічним звітом безпекової та розвідувальної спільноти України.

Представниками Міжнародного секретаріату НАТО було позитивно оцінено роботу, спрямовану на продовження процесу реформування СБ України відповідно до європейських та євроатлантичних стандартів у галузі безпеки.

Наприкінці зустрічі, Т. МакКівер позитивно оцінив рівень співпраці СБ України з Міжнародним секретаріатом НАТО та висловив сподівання на подальший розвиток контактів в інтересах забезпечення міжнародної безпеки.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...