• Проти виробів з хутра протестували в Києві. Фоторепортаж

  • Андрій Волков | Велика Епоха
    Субота, 13 лютого 2010 року

Хутряні вироби з норки, бобра, соболя та песця можна знайти на виставці в київському Палаці спорту. Ціни - не кожному по кишені. На таких заходах рідко можна побачити борців за права тварин.

Такі виставки по всій країні проводять щорічно і не один десяток разів. Але на цій, у Києві, - тиші чекати не довелося.

Біля головного виходу комплексу в п'ятницю активісти громадської організації "За права тварин", скандуючи "Хутро - це вбивство" та "Хутро і шкіра - одяг садиста", намагалися розвіяти людям міфи про хутряну і шкіряну індустрію. Їхні аргументи зводяться до того, що такий бізнес призводить до загибелі мільйонів тварин, а кожен виріб - результат нестерпного болю і страждань кожного звірятка. Учасники протесту переважно студенти.

Борці за права тварин влаштували театралізовану інсценування: сцена піймання потенційної жертви, забою тварини і продажу шкури.

У той же час вони вважають, що почавши з малого  і до великого не далеко.

"Людині, яка вбиває тварину, залишається один крок, щоб убити людину", - говорить організатор акції Павлина Щиголь.

Павлина - студентка одного з київських університетів. Вона говорить, що в її групі 90 відсотків студентів носять вироби з шкіри і хутра. Її погляди сприймають скептично, але при цьому проблему визнають.

У самих же відвідувачів виставки цікавості аж занадто, але в той же час мало хто  замислюється про передісторію цього розкішного виробу.

Продавці виробів з хутра визнають, що вбивство - це погано, але у випадку з твариною - така Божа воля.

Марина Ярославська займається дизайном одягу ось уже сімнадцять років. На виставці представлені її роботи з кролика, норки, соболя і бобра, але це не межа.

Вона вважає, що усе створено для людини. "Але те наскільки вона скористається цим усім, який вона візьме звідти потенціал - це вже інше питання, - говорить Марина. - Тварина не дає людині далі вбивати,  швидше, вона дозволяє людині далі творити".

 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...