• Міжнародна виставка котів пройшла у Харкові. Фоторепортаж

  • Вівторок, 16 березня 2010 року
Минулими вихідними у Харкові пройшла міжнародна виставка котів «RUI Cat Showк», яка зібрала заводчиків з України, Білорусії, Сербії, Молдови та Росії.

Охочих подивитися на представників котячих прийшло стільки, що  павільйон у виставковому центрі "Радмір Експохол" ледве усіх вмістив. За квитками на виставку, яку організувала Українська Асоціація Любителів Котів, люди шикувалися у довгі черги. Та й у самій залі, аби помилуватися і сфотографувати вихованців, потрібно було протискатися крізь щільні ряди відвідувачів, які обліпили столи з котячими будиночками.

Самі об'єкти уваги реагували по-різному - хто безпробудно спав, абсолютно не звертаючи уваги на натовп, хто демонстративно відвернувся, стомившись від захоплених вигуків і спалахів фотокамер, а хто з цікавістю спостерігав за відвідувачами, не втрачаючи можливості побешкетувати.

Помилуватися кішками та котами, яких принесли для виставки, можна було тільки через прозору пластикову плівку боксу. А ось кошенят, яких продавали, демонстрували відкрито. Деякі заводчики радісно дозволяли погладити їх усім бажаючим. Проте для цього необхідно було попередньо змочити руки спеціальним дезінфікуючим засобом.

Відвідувачі з щирою цікавістю розпитували власників котів про тонкощі породи, звички і, звичайно, про ціну, але розлучатися з кількома сотнями доларів в обмін на чотирилапого друга поспішали далеко не всі. Як пояснив один із організаторів виставки Дміитро Губенко, вартість тварин - це лише винагорода за витрати на утримання кошеня, куди входять щеплення, участь на виставках та ін. Він запевнив, що для професійних заводчиків розведення кішок - це не різновид бізнесу, а лише дороге хобі, і на подібних заходах учасників об'єднує виключно любов до братів наших менших, а не бажання заробити.

Особливий інтерес у відвідувачів викликало суддівство і присудження нагород, яке проводили ліцензовані фахівці. Власникам кішок доводилося пробиватися крізь щільний натовп людей. Але, схоже, що менше за все ця процедура була до вподоби самим чемпіонам. Невеличкі котики, насупившись, терпіли допитливе обмацування торсу і хвоста, а кішки значних розмірів не приховували свого невдоволення і загрозливо сичали, нагадуючи тим самим про свої родинні зв'язки з царями звірів. Але деякі менш пихаті не звертали уваги на те, що відбувається навколо, і при кожній слушній нагоді намагалися загравати з суддями, які були суворі і прямолінійні.

Для тих, хто не міг дозволити придбати собі пухнастика, спритні продавці пропонували купити сувенірних котів, зроблених із натурального хутра. А для щасливих власників вусатих вихованців продавалися різні корми і всілякі котячі аксесуари.

Незалежно від покупок, практично всі відвідувачі залишали виставку, отримавши естетичне задоволення та масу позитивних емоцій.

 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...