• Київ опинився на 59-му місці в рейтингу вартості прожиття

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Середа, 15 вересня 2010 року
Столиця України посіла 59-е місце у рейтингу вартості прожиття, який щорічно складає найбільший швейцарський банк UBS. У порівнянні з минулим роком позиція Києва не змінилася.

UBS публікує свою доповідь «Ціни і заробітки» («Prices and Earnings») щорічно. Для складання рейтингу аналітики банку обрали 122 критерії, зокрема, вартість житла, однієї робочої години та її купівельної спроможності, ціна жіночого і чоловічого ділового гардеробу, тривалість робочого тижня і відпусток, а також вартість обіду уресторані і тяжкість податкового  пресу.

Загалом до переліку увійшли 73 найбільших міст планети.

Найвищі ціни фахівці у рейтингу 2010 UBS зафіксували в норвезькому Осло, швейцарських Цюріху та Женеві, а найнижчі — у румунському Бухаресті, філіппінській Манілі і індійському Мумбаї. Київ же опинився на 59-му місці.

Найбільше заробити можна у Цюріху, датському Копенгагені та Женеві, а найменше — в індонезійській Джакарті, Манілі і Мумбаї. При цьому найвища купівельна спроможність у населення зафіксована у Цюріху, австралійському Сіднеї та американському Маямі. Київ за рівнем зарплат опинився на 65-му місці.

Окрім того, за даними аналітиків UBS, для того, щоб купити один «Біг Мак» середньостатистичному мешканцю української столиці необхідно пропрацювати 45 хвилин, а щоб придбати iPod Nano — 82 години. За цими показниками Київ посідає у рейтингу 67-й рядок.

 
Джерело:news.dt.ua
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...