• Фоторепортаж: За Мазепу заступилися біля Кабміну

  • Субота, 8 серпня 2009 року
7 серпня ініціатива «Наша Справа» біля стін Кабінету Міністрів провела театралізоване дійство під назвою «Юлія Владіміровна і мужичкі», в якому в жартівливій формі висвітлила проросійську, на думку учасників акції, позицію голови уряду та мера Полтави в питанні вшанування постаті Івана Мазепи.

Активісти запалили декілька файєрів і вивісили банер, скандуючи «Мазепі — так! Тимошенко — за Урал!», натякаючи на те, що з такими «українофобськими поглядами, як в однопартійця Юлії Володимирівни та й самого прем`єра, їй краще було б працювати на благо Росії, а не в приміщенні будівлі уряду в Києві».

Після того учасники акції передали до Кабінету Міністрів звернення до прем`єра з вимогою вплинути на свого однопартійця-мера Полтави і таки встановити пам’ятник Мазепі в Полтаві. Разом зі зверненням пані Тимошенко було передано символічний подарунок — матрьошку як символ політичного русофільства в країні.

Нагадаємо, рішення про встановлення пам'ятника Івану Мазепі було прийнято на сесії міськради Полтави 22 серпня 2008 року. Замовником проекту виступила облдержадміністрація. Проте Полтавська облрада 25 листопада відмовилася виділяти фінанси на зведення монумента Мазепі і шведському королю Карлу XII.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...