• Дев'ять коментарів про комуністичну партію представлені на книжковій виставці в Києві

  • Вівторок, 19 серпня 2008 року
Книга «Дев'ять коментарів про комуністичну партію» представлена на четвертій  Київській міжнародній книжковій виставці-ярмарку, що триватиме в Києві в приміщенні Центру ділового і культурного співробітництва «Український дім» до 21 серпня .
 
Журналістське розслідування, «Дев'ять коментарів про комуністичну партію», вперше було опубликовано газетою The Epoch Times 19 листопада 2004 р. китайською мовою й зробило надзвичайний вплив на китайців та весь світ. Мільйони людей усвідомили анти людську природу компартії та поспішили очистити свою душу від її лиховісної отрути.
 
За три з половиною роки розповсюдження книги, більше 40 млн. (за даними Міжнародного центру допомоги виходу з КП, станом на червень 2008 р.) осіб заявили про вихід з комуністичної партії та її дочірніх організацій, а також про зречення даних їй клятв. Серед них є і українці, які заявили про вихід з лав колишньої КПСС та її дочірніх організацій, усвідомивши необхідність змиття «клейма звіра» (як називали компартію в деяких пророцтвах), щоб не бути похованими під уламками партії після її розвалу, коли природа вимагатиме відповіді за її злочини.
 
Книга Дев'ять коментарів про комуністичну партію вийшла друком 27 мовами (станом на 5.2006 р.).  В 2005 р. ця книга була названа переможцем Національної премії Журналістики, яку щорічно проводить Азіатсько-американська Асоціація Журналістів (Asian American Journalists Association).
 
В перший день розповсюдження книги в Гонконзі, коли 30 000 екземплярів книги були доставлені на прилавки, їх розкупили за 2 години;  наступного дня поставка 30 000 екземплярів була також розкуплена за 2 години. Понад 700 000 екземплярів книги вийшли друком і були поширені за два тижні.
 
Лише на протязі першого року після виходу книги в підтримку її публікації й поширення пройшли: 481 суспільних форумів; 493 суспільних мітингів і демонстрацій; заходи в більш ніж 148 головних містах світу, які відвівали сотні тисяч осіб. Кількість цих заходів і їх учасників щорічно збільшується.
 
Дев'ять коментарів — це початок розмови про те, чим насправді є комуністична партія Китаю. Редакція The Epoch Times вірить, що весь світ потребує можливості взяти участь у цій розмові.
Авторство книги належить групі авторів редакції The Epoch Times. При читанні даної книги, стає зрозуміло, з яких причин її авторство залишається анонімним.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...