• Бурульки загрожують перехожим. Фоторепортаж

  • Четвер, 14 січня 2010 року
Значне послаблення морозів, що спостерігається в усіх регіонах країни, загрожує українцям новою небезпекою - бурульками, які при падінні можуть завдати тяжких травм.

Боротьба з таким лихом – це обов'язок власників будинків і ЖЕКів. Однак комунальні служби не завжди справляються з цим завданням. «У цьому році нам зима зробила сюрприз, і снігу, звичайно, чимало. Часто буває, що через кількість снігу спецмашина просто не може потрапити до потрібного місця », - розповів телеканалу Інтер директор КП ЖЕК "Дегтярівська" міста Києва Олександр Осипенко.

На Заході проблему бурульок, що падають,  вирішують за допомогою ультразвуку, повідомляє Інтер. Найбільш передова технологія – системи, що перешкоджають зледенінню. Електрокабель і спеціальні датчики встановлюють на даху і водостоках. Вони визначають температуру, а також служать для підігріву покрівлі.

Доки комунальні служби будуть діставатися до всіх шаблезубих дахів, безпека перехожиш залежить від їхньої пильності. Дивіться не тільки під ноги, але й вгору.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...