• Беркут запобіг заворушенням на студентській акції протесту

  • Володимир Бородін | Велика Епоха
    Понеділок, 28 лютого 2011 року
Акція протесту студентів 28 лютого в Києві спровокувала втручання бійців спецпідрозділу МВС «Беркут», щоб уникнути зіткнень серед учасників.
 
Близько 300 осіб вийшли на акцію протесту студентів «Проти деградації освіти», з вимогою не приймати новий закон «Про вищу освіту» та скасувати розпорядження про скорочення держзамовлення на 42%.
 
Студенти зібралися на Арсенальній площі, щоб пройти колоною по вулиці Грушевського до комітетів Верховної Ради, і висловити там свої вимоги. На акцію протесту вийшло дві групи студентів. Одна з початку спалила фотографії Міністра освіти і Прем'єр-міністра, а також прапор КПУ, з вимогою викорінити прояви радянської системи освіти в України. Друга група студентів – ініціатори акції протесту, вийшли з плакатами «Студенти всього світу за вільну освіту», «Ніяких скорочень держзамовлення», «Не дратуй студента» та ін.

Дві групи студентів окремо пройшли до будівлі комітетів Верховної Ради, по дорозі запалюючи фаєри та димові шашки. Біля комітетів ВР, під час зустрічі двох груп виникла напруга. Бійці «Беркута» відразу утворили живий ланцюг між студентами, після чого акція протесту тривала без порушень правопорядку.
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...