• Анна БЕCСОНОВА визнана найкращою спортсменкою 2007 року

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 9 лютого 2008 року
Анна БЕCСОНОВА, абсолютна чемпіонка світу з художньої гімнастики, та її тренер Ірина ДЕРЮГІНА отримали сьогодні нагороди найкращої спортсменки року та найкращого тренера 2007 року.  

Нагороджував президент НОК України Сергій БУБКА. «На жаль, це єдина яскрава спортивна подія 2007 року,  - говорить БУБКА, - «На жаль», тому що хотілося б більше золотих нагород і спортивних досягнень». За словами президента НОКу, Анна є без сумніву гідною цієї нагороди.

Анна БЕССОНОВА та Ірина ДЕРЮГІНА отримали пам'ятні статуетки, дипломи й премії в розмірі 15 тис.грн. і 10 тис.грн. відповідно.

Свої вітання висловив Міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО, який назвав Анну королевою художнього гімнастики не тільки України а й всього світу.

Сама володарка титулу найкращої гімнастки України за 2007 рік вважає, що всі спортсмени, які захищають честь України, гідні цієї нагороди, не дивлячись на те, виграли вони чи ні чемпіонат світу. «Будь-який спортсмен, якщо він виступає за країну, - каже Анна, - він уже витрачає досить багато сил на тренування, на підготовку, особливо ті спортсмени, які виграли ліцензії на участь в Олімпійських іграх - 2008».

Розпорядок дня олімпійської чемпіонки досить суворий. Щодня зранку 2 години Анна присвячує хореографії, потім, за словами самої гімнастки, 2-3 тренування по 2 години кожна.

Чемпіонка світу закінчила Університет фізичної культури, здобувши ступінь магістра. Цього року Анна вирішила обмежитися від навчання й присвятити увесь свій час підготовці до олімпійських ігор.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...