Свята і події

Всі категорії визначних місць Києва

Визначні місця Києва: Свята і події

Назва Зображення Короткий опис Адреса
День Києва

День міста Києва (останні вихідні травня) відзначається пишно і гучно. Серед заходів: парад культур, «Пробіг під каштанами», спортивні змагання, різноманітні концерти, фестивалі та виставки. Свято не обходиться без шоу феєрверків з лазерними ефектами над Дніпром.

м. Київ
Країна мрій

Міжнародний етнофестиваль «Країна мрій» щороку збирає шанувальників і виконавців народної і етнічної музики. Супроводжується виступами танцювальних колективів, показами колекцій етнічного одягу тощо.

Співоче поле
Національна виставка «Український сувенір»

Захід презентує етнічні сувеніри, хендмейд, бізнес подарунки тощо. Під час виставки проходить велика кількість майстер-класів та семінарів за участю народних майстрів.

Український дім, Європейська площа, вул. Хрещатик, 2
Виставка квітів на Співочому полі

Кілька разів на рік на Співочому полі проводяться виставки квітів (виставки хризантем, тюльпанів, тощо), де всі охочі можуть помилуватися найрізноманітнішими квітами сезону, картинами та оригінальними конструкціями з квітів.

Співоче поле
День Незалежності

Цього святкового дня на головних вулицях міста проводяться концерти, шоу-програми, фестивалі, конкурси та показові спортивні змагання. Культурно-мистецькі заходи цього дня проходять в усіх галереях, музеях, театрах.

м. Київ