• Страйкбол. Війна ненасправді

  • Вівторок, 5 лютого 2008 року

Якщо ви переповнені негативними емоціями на роботі та вдома і хотіли б зняти їх на лоні природи в оточенні команди гідних людей, вирушайте грати в страйкбол.

Страйкбол - це військово-спортивна гра, максимально наближена до реальних бойових дій: повна імітація стрілецької зброї (автомати, пістолети, гранатомети), військової екіпіровки і правил ведення бою.

Для початку гри потрібний заздалегідь складений сценарій (іноді сценарій якої-небудь історичної баталії). У ньому повинні обговорюватись мета і завдання битви, час початку і закінчення, а також межі ігрової території. Команди знайомляться із сценарієм і в процесі гри зобов'язані його дотримувати.

Зброя

У грі використовується пневматична зброя промислового виготовлення з пластмаси і легких сплавів, пристосована для стрілянини пластмасовими кульками. Якщо є бажання «підірвати» ворожі позиції, замість гранат і мін можна використовувати петарди промислового виготовлення, які обов'язково пройшли сертифікацію. Як імітація холодної зброї використовуються муляжі з пластмаси без гострих країв.

Ігрове спорядження та екіпіровка

У страйкболі є одне з непорушних правил: ні за яких обставин не можна знімати захисні окуляри. Наслідки, думаю, зрозумілі всім. Добре, якщо вчасно помітять і просто видворять за межі ігрової території до кінця гри. Стиль одягу, найбільш відповідний для гри, - мілітарі. Якщо ви ще не знаєте про такий, загляньте в будь-який магазин, що торгуює одягом для військових. Оскільки гра ведеться командами, необхідний відмітний знак однієї команди від іншої. Тут простір для вашої фантазії: шарф, головний убір, пов'язка на руку - певного кольору і, можливо, з емблемою команди. Не турбуйтеся про збереження одягу - «кулі» його не пошкодять, на відміну від пейнтболу, де стрілянина ведеться фарбами.

Правила

«На війні як на війні». З «убитими» і «полоненими». «Убитим» вважається гравець, в якого потрапили хоча б однією кулькою в будь-яку частину тіла або спорядження. Рикошет і попадання в зброю не зараховуються.

Будь-який гравець може бути взятий в полон. У полоні вам, можливо, чинитимуть допит, але правила на вашому боці: забороняється утримувати полонених більш ніж одну годину.

Некомбатанти

Цим мудрованим словом називаються люди, які випадково потрапили в зону гри. Це місцеві жителі і туристи, вболівальники, обслуговуючий персонал, кінооператори.

Некомбатанти, прибулі з однією з команд, весь час гри носять на голові, шиї або руці пов'язку червоного кольору. Під час зустрічі з туристами, грибниками і риболовами стрілянина забороняється.

І не забувайте, що до участі в грі допускаються психічно врівноважені особи старше 18 років і ознайомлені з правилами.

Світлана Созінова. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...